Ben Kimim ?

Yasin Açıkgöz Hakkında

-Vaktiniz En Değerli Naktiniz, Nakitinizi Boşa Harcamayın! Gayrimenkul İşleriniz İçin Bir Telefon Yakınınızdayım…
İstanbul’da doğdum. Orta öğretimimi Bakırköy Sabri Çalışkan Lisesinde aldım. Kadir Has Üniversitesi Halkla İlişkiler Ve Tanıtım bölümünü okudum. Dil eğitimi ve yurt dışı deneyimi için bir süre Londra”da yaşadım. Bu süre zarfında, Oxford House Collage’da yabancı dil eğitimimi aldım.
İş hayatına girişim hiç zor olmadı. Ailem uzun yıllardır ticaretle uğraştığı için zaten ticaretin içinde büyüdüm. Alanında dünyanın en iyi firmalarından, Alman menşeli kaynak makinaları üreten İDEAL firması ve Fransız menşeli tel&boru form makinaları üreten Numaliance firmasının, 12 yıllık aile firmamız olan, Fatihan Makina’da Satış&Pazarlama pozisyonunda çalıştım.
Türkiye’de ki gayrimenkul artışı ve gayrimenkule artan talepleri gördüm. Uzun süre boyunca bu sektöre girsem mi diye düşündükten sonra bu yönde olumlu bir karar aldım. Sektöre girmeye karar verdiğimde aklımda tek bir isim vardı, oda tabi ki de Türkiye’nin ve Dünya’nın en büyük gayrimenkul firması RE/MAX’di. Kariyer hayatımdaki edindiğim satış-pazarlama bilgilerimi en iyi şekilde aktarabileceğim ve kendimi her gün geliştirebileceğim bir yer olduğu için RE/MAX Lotus’u seçtim. Seçtikten sonra da anladım hayatımda ki en iyi adımlardan birisini Lotus ailesine girerek atmışım.
Gayrimenkul sektöründe profesyonel, dürüst ve doğru hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini esas alarak ihtiyacınıza en uygun seçenekleri sunmak üzere sizinle çalışmak için bir telefon uzağınızda bekliyorum. Gayrimenkul ile ilgili her türlü ihtiyacınız ve aklınıza takılan sorular için beni istediğiniz zaman arayabilirsiniz.